Strony www Łódż Warszawa

Dojazd do Klienta

 

Dodawanie witryny do Google

 

Uwzględnienie witryny w wynikach wyszukiwania Google jest proste i bezpłatne. Google to w pełni zautomatyzowana wyszukiwarka korzystająca z programów nazywanych „robotami” w celu indeksowania zasobów sieci w regularnych odstępach czasu i znajdowania witryn do dodania do indeksu. W rzeczywistości przeważająca większość witryn wymienionych w naszych wynikach nie została zgłoszona ręcznie, ale została znaleziona i uwzględniona automatycznie podczas indeksowania zasobów sieci przez roboty Google.

Jeśli jednak witryna oferuje wyspecjalizowane produkty, treści lub usługi (np. treści wideo, informacje o lokalnych firmach lub katalogi produktów), można udostępnić ją światu, dystrybuując ją w wyszukiwarce Google.

Należy rozważyć utworzenie i zgłoszenie szczegółowej mapy witryny zawierającej listę stron. Mapy witryn umożliwiają zgłaszanie wszystkich adresów URL do indeksu Google i uzyskiwanie szczegółowych raportów dotyczących widoczności stron w Google. Za pomocą map witryn możesz automatycznie informować nas o wszystkich istniejących stronach i wszelkich ich aktualizacjach. Należy pamiętać, że zgłoszenie mapy witryny nie gwarantuje, iż wszystkie strony witryny będą indeksowane lub uwzględniane w wynikach wyszukiwania.

Dodawanie witryny do wyszukiwarki Google

Aby sprawdzić, czy dana witryna znajduje się obecnie w indeksie Google, należy wyszukać jej adres URL za pomocą operatora site:. Na przykład wyszukanie ciągu [ site:mojadomena.pl]

Mimo iż wyszukiwarka Google indeksuje miliardy stron, przeoczenie niektórych witryn jest nieuniknione. Roboty mogą pominąć witrynę najczęściej z następujących przyczyn:

  • Witryna nie jest dobrze połączona za pomocą wielu linków w innych witrynach internetowych.
  • Witryna została uruchomiona po zakończeniu ostatniego indeksowania Google.
  • Budowa witryny utrudnia robotom Google skuteczne zaindeksowanie jej zawartości.
  • Witryna była tymczasowo niedostępna lub wystąpił błąd podczas próby jej zaindeksowania.

 

Mobilne Strony www  

Dojazd do Klienta

od 799 zł netto

 

Umów wizytę !

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Przeglądanie oznacza zgodę .

Zrozumiałem
X
 

507 491 021

ZADZWOŃ

ZAPYTAJ 

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Zamów rozmowę z konsultantem

  • Email:
    Telefon: