Strony www Łódź Warszawa 

Dojazd do Klienta

507 491 021

System zarządzania treścią

W dzisiejszych czasach każda internetowa strona www powinna być oparta na systemie zarządzania treścią. CMS pozwala modyfikować zawartość strony bez ingerencji w jej kod. Osoby znające aplikacje biurowe z powodzeniem radzą sobie z zarządzaniem treścią strony, modyfikacją zdjęć, rozbudową serwisu o kolejne działy.

Podstawowym zadaniem platform CMS:

jest oddzielenie treści (zawartości informacyjnej serwisu) od wyglądu (sposobu jej prezentacji). Po wprowadzeniu nowych informacji przez uprawnionego redaktora system przenosi je do bazy danych, jednocześnie wypełniając nimi odpowiednie miejsca na stronach www. CMS (ang. Content Management System) jest to aplikacja internetowa lub ich zestaw, pozwalająca na utworzenie serwisu WWW oraz jego późniejszą łatwa aktualizację i rozbudowę przez personel nietechniczny. 

System Zarządzania Treścią

Kształtowanie treści i sposobu ich prezentacji w serwisie zarządzanym przez CMS odbywa się za pomocą prostych w obsłudze interfejsów użytkownika, zazwyczaj w postaci stron WWW zawierających rozbudowane formularze i moduły. 

Dzięki takiemu podejściu proces publikacji w Internecie staje się prostszy. Każda strona WWW generowana jest dynamicznie, w oparciu o szablony i zawartość baz danych - dynamika oznacza więc w tym przypadku zawsze aktualne informacje w serwisie.

W ostatnich latach platformy CMS znacznie ewoluowały, dodając m.in. możliwość elastycznej i dynamicznej modyfikacji już nie tylko treści, ale i struktury.

Strony www z dojazdem do Klienta

od 799 zł netto

507 491 021

Zobacz ceny !

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Przeglądanie oznacza zgodę .

Zrozumiałem
Zamów rozmowę z konsultantem Podaj nam swój numer telefonu, a my do ciebie zadzwonimy!
Imię jest wymagane
Telefon jest wymagany
Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Developed in conjunction with Ext-Joom.com