Responsywne strony www

Strony www RWD

Elastyczne strony internetowe

Co to jest responsywna strona internetowa

Co to jest responsywna strona internetowa

Co to jest responsywna strona internetowa

Dzisiaj internetowe strony www, powinny, a jest to wręcz konieczne, aby dostosowywały się automatycznie układem i wyglądem do rozmiaru urządzania (telefon tablet)  i zainstalowanej w nim przeglądarki. Responsywna strona www wyświetla się czytelnie na wszystkich urządzeniach włączając w to durze ekrany laptopów czy komputerów stacjonarnych.

Po co ci responsywna strona www

77% wyszukiwań na urządzeniach mobilnych ma miejsce w domach lub w pracy, czyli w miejscach, gdzie komputery stacjonarne są zwykle dostępne. W USA 94% użytkowników smartfonów szuka lokalnych informacji za pomocą telefonu. Uwzględnienie urządzeń mobilnych ma dla Twojej firmy coraz większe znaczenie. Zadbaj, by Twoja witryna sprawiała dobre wrażenie na gościach korzystających z urządzeń mobilnych.

Responsywne strony www

Responsywne strony www

Strona www dostosowana do urządzeń mobilnych

strona www dostosowana do urządzeń mobilnych

Zadbaj o swoich klientów

Komputerowa wersja witryny może być trudna w odbiorze na urządzeniu mobilnym. Witrynę niedostosowaną do tego środowiska często trzeba ściągać lub powiększać, by dało się przeczytać jej zawartość. Bywa to frustrujące i w wielu wypadkach prowadzi do rezygnacji z przeglądania witryny. Za to wersja dostosowana do urządzeń mobilnych jest czytelna i wygodna w obsłudze